Oway – італійський бренд компанії Rolland, що виник у м.Болонья (Італія) у 1948 році.

Спочатку компанія зосередила свою діяльність на виробництві парфумерних виробів, призначених для преміум сегмента ринку, що виділявся вишуканим та сучасним стилем. У середині 50-х компанія Rolland розширила своє виробництво, концентруючи увагу на секторі професійних товарів для перукарів-модельєрів. Вже з самого початку виробництва компанія займала активну позицію у сфері догляду за волоссям в Італії.

На сьогоднішній день виробнича потужність компанії складає понад 55 000кг на день.

Компанія Rolland виробляє інноваційні високоякісні косметичні засоби під брендом Oway для перукарень, інститутів краси та магазинів косметики вже понад 65 років. Rolland постачає продукцію більш ніж у 70 країн світу п’яти континентів з партнерами, які розділяють її прагнення забезпечити екологічну стійкість.

Відбір кращої сировини – це точка відліку у виробничому процесі, метою якого є створення продуктів, що відповідають найвищим стандартам якості, які перебувають під ретельним контролем. Саме для цього, навесні 2010 року в сільськогосподарських районах, у горах неподалік Болоньї, була створена Біодинамічна ферма, яка культивується та повністю управляється компанією Rolland. Тут вирощуються безпосередньо лікарські трави, з яких видобуваються ботанічні активні інгредієнти, що повністю наступають агрономічній філософії біодинаміки.

Філософія Біодинаміки Oway передбачає використання тільки натуральних рослинних екстрактів для створення професійних формул у продуктах догляду за волоссям та чітке прагнення зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

Дослідницькі лабораторії проводять всебічні дослідження у сфері фітохімії, відкриваючи фіто-косметичні властивості рослин та розробляючи формули, необхідні для абсолютного здоров’я волосся; вибирають найцінніші фітотерапевтичні інгредієнти, забезпечуючи вміст високих концентрацій органічних активних інгредієнтів у продукції. Упаковка, що використовується для засобів, що максимально біорозкладається.

На сьогоднішній день перелік продукції становить понад 450 найменувань.

В Україні бренд Oway представлений рядом натуральних засобів для очищення, кондиціювання та лікування волосся, широким асортиментом засобів для укладання, блиску волосся, а також продуктами для творчого самовираження.

Серед них – органічна лінія для догляду за волоссям Oway, безаміачні барвники Hcolor, серія для реконструкції та лікування волосся Re-Life, UNA Phyto-догляд, ЕКО-стайлінги Oway та Una, фініші та багато іншого.

Усі лінії засобів компанії Rolland мають свої особливості. Головною відмінністю продуктів Rolland є їх екологічність, яка простежується від моменту отримання інгредієнтів до утилізації упаковки. Сучасні продукти ТМ Rolland відображають якість та стиль Італійської марки на всі 100%.

Продукти ТМ Oway характеризуються високими стандартами якості, вражаючим асортиментом та позиціонуються у всіх країнах з креативністю та оригінальністю. Вони багаті на природні елементи, напрочуд приємні у застосуванні і постійно вдосконалюються!

oway.it – офіційний сайт виробника.