Бренд Spitzner належить однойменній компанії Spitzner Arzneimittel, яка була заснована у 1949 році. Виробничі потужності розташовані в місті Еттлінген, Німеччина. Останні 60 років компанія займається дослідженнями, розробкою та виробництвом продуктів природного походження.

З 1989 року компанія є членом фармацевтичного концерну Доктор Вільмар Швабе, який є всесвітньо відомим фахівцем у виробництві лікарських засобів рослинного походження. Входячи до складу корпорації, компанія Spitzner, з одного боку, користується досвідом, ноу-хау та контактами великого концерну, з іншого боку, залишається гнучким підприємством, що миттєво реагує на потреби ринку.

Поряд із лікарськими препаратами, компанія Spitzner пропонує у своєму асортименті високоякісні продукти для бальнео-, арома- та фізіотерапії.

До якості продуктів Spitzner пред’являє найвищі вимоги. Будучи спеціалістом у галузі лікарських препаратів та активних субстанцій рослинного походження, Spitzner виробляє всі бальнеологічні та фізіотерапевтичні продукти з дотриманням тих самих вимог, як і при виробництві лікарських засобів.

Продукція ТМ Spitzner широко представлена ​​у всьому світі.

В Україні ТМ Spitzner представлена ​​фізіотерапевтичними продуктами для теплової терапії, високоякісними концентратами для ванн, концентратами для саун на натуральній основі, продуктами для спорту та масажу, а також пінками для аромадушу.

Філософія компанії Spitzner – використання ефективних інгредієнтів, що народилися з поєднання природної мудрості та новітніх формул, щоб запропонувати продукти високої якості. Вони оптимально задовольняють щоденні потреби догляду за шкірою та тілом.

Високоякісні вихідні субстанції, високотехнологічні виробничі процеси, що відповідають світовим стандартам якості GMP, численні виробничі контролі та досвід співробітників є гарантією найвищої якості продукції, що випускається. Всі продукти пройшли клінічні тестування в Німеччині, Росії, Україні, щоб забезпечити безпеку та високу ефективність.

Продукти ТМ Spitzner містять високі концентрації ефірних олій (100% ефірні олії), легко розчиняються у воді (без необхідності попереднього емульгування) і легко дозуються (бальнео, сауна).

Доведено високу ефективність та високу переносимість у різних вікових груп, включаючи дітей.

Всі продукти ТМ Spitzner застосовуються як у санаторно-курортних, так і в домашніх умовах.

Компанія Spitzner Arzneimittel гарантує безпеку та високу якість продукції, яка відповідає світовим стандартам, що висуваються до виробництва косметичної та фармацевтичної продукції!